Trnka Jiří (1912 - 1969)Kocour v botách

návrh loutky, 1955, komb. technika, 15,5 x 9 cm, signováno, rámováno. Pochází z autorovi pozůstalosti. Na rubu potvrzení pravosti syna J. Trnky.

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 19 000 Kč

Číslo položky: 3530
Poslední dražitel: 353
Dražba ukončena: 27.02.2023, 21:18 h