Trnka Jiří (1912 - 1969)Hlavička

Zmařená aukce - opakovaná dražba položky

Studie k ilustr. Grimmových pohádek, voskový pastel, 6,5 x 5 cm, 2. pol. 50. let, nesignováno, rámováno. Pochází z autorovi pozůstalosti. Na rubu potvrzení pravosti syna J. Trnky.

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč

Číslo položky: 3531
Poslední dražitel: 79
Dražba ukončena: 28.02.2023, 17:25 h