Filla Emil (1882 - 1953)Kubistický akt

lept, 1930, 25,3 x 23,5 cm, sign. vpravo dole v kameni Emil Filla 30 a tužkou Emil Filla 30, vlevo dole číslo tisku 2/50, rámováno

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 36 000 Kč

Číslo položky: 991
Poslední dražitel: 210
Dražba ukončena: 20.11.2017, 18:59 h