Bím Tomáš (1946)Na dvoře

bar. litografie, 27 x 16,3, sign. vpravo dole Bím, vlevo dole 52/120

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 2 100 Kč

Číslo položky: 974
Poslední dražitel: 388
Dražba ukončena: 20.11.2017, 17:25 h