Tomáš Bím (1946)

Bím Tomáš (1946) : Na antuce

Na antuce

bar. lito, 22 x 17 cm, sign. uprostřed dole 30/100, Tomáš Bím

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Prodáno za 1 200
Dražba ukončena 30.04.2015, 11:00 h

Číslo položky: 174

Bím Tomáš (1946) : Pramice

Pramice

bar. litografie, 2005, 37,5 x 48,5 cm, sign. uprostřed dole 61/62 Tomáš Bím 05, rámováno

Vyvolávací cena 2 200 Kč
Dražba ukončena 28.04.2016, 09:40 h

Číslo položky: 452

Bím Tomáš (1946) : Rezervé A.S.J.I. PETANQUE

Rezervé A.S.J.I. PETANQUE

bar. lito 2003, 45 x 35 cm, sign. uprostřed dole 6/65 Tomáš Bím 03

Vyvolávací cena 2 200 Kč
Prodáno za 2 200
Dražba ukončena 28.04.2016, 09:45 h

Číslo položky: 453

Bím Tomáš (1946) : Předměstí

Předměstí

bar. litografie, 1993, 12,8 x 8 cm, sign. uprostřed dole III./155, Bím 93, pasp. a sklo

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 600
Dražba ukončena 25.05.2017, 13:40 h

Číslo položky: 812

Bím Tomáš (1946) : Na dvoře

Na dvoře

bar. litografie, 27 x 16,3, sign. vpravo dole Bím, vlevo dole 52/120

Vyvolávací cena 800 Kč
Prodáno za 2 100
Dražba ukončena 20.11.2017, 17:25 h

Číslo položky: 974

Bím Tomáš (1946) : Golfové hřiště

Golfové hřiště

bar. litografie, 65 x 48 cm, 1992, sign. uprostřed dole Tomáš Bím 92, 16/80, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Prodáno za 7 000
Dražba ukončena 20.11.2017, 17:33 h

Číslo položky: 975

Bím Tomáš (1946) : Plnění balónu

Plnění balónu

bar. litografie, 65 x 49 cm, sign. a značeno uprostřed dole 10/80, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za 5 600
Dražba ukončena 26.03.2019, 17:40 h

Číslo položky: 1520

Bím Tomáš (1946) : Zátiší

Zátiší

bar. litografie, 1998, 13,3 x 9 cm, sign. a popsáno dole 43/100, pasparta

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 500
Dražba ukončena 26.03.2019, 17:50 h

Číslo položky: 1522

Bím Tomáš (1946) : Ohrada

Ohrada

bar. litografie, 37 x 25 cm, sign. vpravo dole, pasparta + sklo

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Dražba ukončena 26.03.2019, 17:55 h

Číslo položky: 1523

Bím Tomáš (1946) : 2x grafika, Císařská louka

2x grafika, Císařská louka

bar. litografie, 5 x 3,6 cm, sign. dole uprostřed a značeno 38/220

Vyvolávací cena 400 Kč
Prodáno za 500
Dražba ukončena 10.02.2020, 19:55 h

Číslo položky: 1928

Bím Tomáš (1946) : 4 x grafika

4 x grafika

4x bar. litografie, 1983, 22 x 17 cm, sign. a značeno 30/100.

Vyvolávací cena 1 600 Kč
Prodáno za 1 800
Dražba ukončena 10.02.2020, 20:00 h

Číslo položky: 1929

Bím Tomáš (1946) : Bez názvu

Bez názvu

1978, lept, 11,4 x 8 cm, sign. uprostřed dole, a značeno 46/60

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 500
Dražba ukončena 05.10.2020, 18:55 h

Číslo položky: 2276

Bím Tomáš (1946) : Červený stan

Červený stan

bar. litografie, 1996, 48 x 63 cm, sign. a značeno 35/96 uprostřed  dole, rámováno.

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za 7 000
Dražba ukončena 25.10.2021, 18:44 h

Číslo položky: 2830

Bím Tomáš (1946) : Chodník

Chodník

suchá jehla, 1979, 21,8 x 15,8 cm, signováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 800
Dražba ukončena 25.10.2021, 18:49 h

Číslo položky: 2831

Bím Tomáš (1946) : Altán

Altán

bar. litografie, 1991, 64,5 x 49 cm, signováno dole uprostřed, rámováno.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 6 000
Dražba ukončena 30.05.2022, 21:20 h

Číslo položky: 3223

Bím Tomáš (1946) : Kostky

Kostky

suchá jehla, 16 x 10,5 cm, autorský tisk, signováno a datováno uprostřed dole, rámováno.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 13.11.2023, 18:15 h

Číslo položky: 3796