Svolinský Karel (1896 - 1986)Konvolut 3 kreseb

Růže, 1981, pero, 11,5 x 8 cm, sign. dole
Šašek, 1984, akvarel, 12 x 8,7 cm, sign. dole
Klaun, tužka akvarel, 18 x 10,5 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč

Číslo položky: 1318
Poslední dražitel: 138
Dražba ukončena: 03.05.2018, 19:05 h