Wierer Alois (1878 - 1945)Z Karlova mostu

akvarel, 33,5 x 49,5 cm, sign. vlevo dole, rámováno. Přípravná kresba k oleji, draženému v Dorotheu 9.3. 2018.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 700 Kč

Číslo položky: 1682
Poslední dražitel: 576
Dražba ukončena: 28.03.2019, 20:50 h