Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Rusalka

bar. litografie, 2005, 31 x 16,5 cm, sign. dole uprostřed a značeno 16/100

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 2 100 Kč

Číslo položky: 1819
Poslední dražitel: 112
Dražba ukončena: 15.10.2019, 21:13 h