Pileček Jindřich (1944 - 2002)Podnikatel

suchá jehla, 1999, 31,7 x 24,1 cm, sign. dole uprostřed, značeno E.A. vlevo dole, popis vpravo dole

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 1844
Poslední dražitel: 617
Dražba ukončena: 16.10.2019, 17:40 h