Švankmajer Jan (1934)Tab. I.

kolor. rytina, 1972, 34,2 x 26,5 cm, sign. dole uprostřed, značeno 46/50 vlevo dole

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč

Číslo položky: 1873
Poslední dražitel: 302
Dražba ukončena: 16.10.2019, 19:45 h