Svolinský Karel (1896 - 1986)2 x litografie

Píšťala Faunova, litografie, 1953, ilustrace k básním J. Vrchlického, 26 x 17,5 cm, sign. v desce.
Dívka v šátku, bar. litografie, 1944, 25,5 x 17,7 cm, signováno vpravo dole

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 3945
Poslední dražitel: 1344
Dražba ukončena: 14.11.2023, 20:27 h