Sedláček - Hauptmann Jaromír (1899 - ?)2x grafika Praha

Sv. Ludmila a Chrám Sv. Víta, kolor. rytiny, 13,5 x 8,8 cm, obě signovány a rámovány

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč

Číslo položky: 1855
Poslední dražitel: 237
Dražba ukončena: 16.10.2019, 18:15 h