Antonová Alena (1930)2x grafika

Zátiší s melounem a Zátiší s rybami, bar. lept, 17x11,8, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole 57/100.

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 1921
Dražba ukončena: 10.02.2020, 19:20 h