Galanda Mikuláš (1895 - 1938)6 studijních kreseb

kresba tužkou, 16,4 x 12,2 cm ve výřezu, nesignováno, rámováno. Z pozůstalosti ak. mal. J. Kotalíka

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 3 100 Kč

Číslo položky: 24
Poslední dražitel: 56
Dražba ukončena: 02.10.2014, 11:05 h