Zoubek Olbram (1926 - 2017)Adam, Eva a Had

1992, zlacený cín, výšky 44, 45, 41,5 cm. Signováno na podstavci. Zespodu číslo 37. Pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek. Potvrzení pravosti přiloženo.

Vyvolávací cena 120 000 Kč
Aktuální cena 360 000 Kč

Číslo položky: 2820
Poslední dražitel: 965
Dražba ukončena: 27.05.2021, 22:21 h