Olbram Zoubek (1926 - 2017)

žák Vysoké školy uměleckoprůmyslové, kterou zakončil roku 1952 v ateliéru J. Wagnera. Stal se členem Unie výtvarných umělců, skupiny Trasa (v letech 1958-69), roku 1987 Nové skupiny, kde je od roku 1988 předsedou. Od roku 1991 je Zoubek rovněž členem obnovené Umělecké besedy. Jeho manželkou byla významná sochařka E. Kmentová.

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : P.F. 2008

P.F. 2008

zlacený slepotisk, 20 x 15 cm, sign. vpravo dole Olbram Zoubek

Vyvolávací cena 500 Kč

Číslo položky: 1154

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Muž s ratolestí

Muž s ratolestí

zlacený slepotisk, 21,3 x 15 cm, sign. vpravo dole Olbram Zoubek

Vyvolávací cena 500 Kč

Číslo položky: 1155

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Anděl

Anděl

cín, výška 73 cm, sign. na podstavci O. Zoubek

Vyvolávací cena 50 000 Kč

Číslo položky: 1156

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Adam, Eva a Had

Adam, Eva a Had

skupina tří cínových figur, výška 46, 45, 42 cm, Adam a Had sign z boku na podstavci.

Vyvolávací cena 60 000 Kč

Číslo položky: 1157

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Reliéf

Reliéf

cínový reliéf zlacený, 35 x 34 cm, nesign.

Vyvolávací cena 25 000 Kč

Číslo položky: 1158

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : PF 2017

PF 2017

slepotisk, 21,2 x 15 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 500 Kč

Číslo položky: 1365

Anděl

slepotisk 21 x 14,5, sign. vpravo dole, vlevo dole A. T.

Vyvolávací cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1510

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Dívky

Dívky

4 x slepotisk, 19 x 14 cm, autorské tisky, vše sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 6 000 Kč

Číslo položky: 1511

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Žena s drapérií

Žena s drapérií

zlacený cín, výška 50 cm, značeno na podstavci ZOUBEK

Vyvolávací cena 60 000 Kč

Číslo položky: 1512

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Nanebevzetí

Nanebevzetí

zlacený slepotisk, 18 x 14 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno A.T., rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1684

Adam, Eva a Had

zlacený slepotisk, 35 x 24,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno A.T.

Vyvolávací cena 7 000 Kč

Číslo položky: 1685

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Ratolest

Ratolest

zlacený slepotisk, 35 x 23,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno A.T. rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč

Číslo položky: 1686

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : 4x dívka

4x dívka

4x zlacený slepotisk, každý 19 x 14 cm, vše signováno, autorské tisky, rámováno.

Vyvolávací cena 7 000 Kč

Číslo položky: 1687

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Filozof

Filozof

zlacený slepotisk, 32 x 18,5 cm, sign. vpravo dole aut. tisk, rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč

Číslo položky: 1688

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Sedící

Sedící

zlacený slepotisk, 32 x 18,5 cm, sign. vpravo dole, aut. tisk, rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč

Číslo položky: 1689

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Dívka

Dívka

zlacený slepotisk, 20,5 x 15 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 6/12

Vyvolávací cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1690

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Astrologie

Astrologie

zlacený slepotisk, 1997, 44,7 x 42 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 3/24

Vyvolávací cena 7 000 Kč

Číslo položky: 1691

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Faun a Nymfa

Faun a Nymfa

Zlacený slepotisk, 1977, 44,7 x 42 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 6/12

Vyvolávací cena 7 000 Kč

Číslo položky: 1692

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Vítejte II.

Vítejte II.

bronz, 1996, výška 63,5 cm, signováno na plintě. Potvrzení pravosti přiloženo, pravost rovněž potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek.

Vyvolávací cena 150 000 Kč

Číslo položky: 1693

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Beta pro Karvinou

Beta pro Karvinou

zlacené olovo, 2001, výška 66,5cm, signováno na plintě. Pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek.

Vyvolávací cena 150 000 Kč

Číslo položky: 1694

Muž s ratolestí

zlacený slepotisk, 29,7 x 20,5 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole A.T.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 2 200 Kč

Číslo položky: 1903 Poslední dražitel: zatím nedraženo