Sklenář Zdeněk (1910-1986)Arcimboldo

bar. litografie, 1972, 42 x 32 cm, sign. a značeno 87/100 dole uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 1860
Dražba ukončena: 16.10.2019, 18:40 h