Beneš Vlastimil (1919 - 1981)Barák na Žižkově

olej na kartonu, 1969, 9,2 x 13,7 cm, sign. vpravo dole, na rubu popsáno. Majitel získal dílo přímo od autoro, rámováno.

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč

Číslo položky: 1379
Poslední dražitel: 353
Dražba ukončena: 12.11.2018, 17:25 h