Konvolut kreseb Bím, Lamr, Šalamoun, 2x Roučka, Novák, Kučerová, Vysušil

T. Bím, bar. litografie, 37 x 53 cm, sign.
K. Vysušil, bar. litografie, 53 x 39 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 70 x 55 cm, sign
A. Lamr, bar. litografie, 69 x 53,5 cm, sign.
A. Kučerová, bar. litografie, 31,5 x 47,5 cm, sign.
Novák, bar. litografie, 41,5 x 29,5 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 54 x 38 cm, sign.
J. Šalamoun, bar. litografie, 40 x 48,5 cm, sign.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč

Číslo položky: 1046
Poslední dražitel: 257
Dražba ukončena: 20.11.2017, 22:04 h