Dědina Jan (1870 - 1955)Brač - Dalmácie

olej na kartonu, 40 x 60,5 cm, signováno a popsáno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 2843
Poslední dražitel: 506
Dražba ukončena: 25.10.2021, 19:43 h