Born Adolf (1930 - 2016)Čapkovy povídky

bar. litografie, 1995, 30 x 21 cm, sign. vpravo nahoře

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč

Číslo položky: 1735
Poslední dražitel: 552
Dražba ukončena: 14.10.2019, 20:05 h