Antonová Alena (1930)Carmen

kolor. lept, 2004, 17 x 11,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 32/80

Vyvolávací cena 200 Kč
Aktuální cena 400 Kč

Číslo položky: 1725
Dražba ukončena: 14.10.2019, 19:15 h