Jirků Boris (1955)Carmen

bar. serigrafie, 2005, 35,5 x 21 cm, sign. vpravo dole, uprostřed dole popis, vlevo dole značeno 10/20

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč

Číslo položky: 1792
Poslední dražitel: 112
Dražba ukončena: 15.10.2019, 19:18 h