Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970)Cínie

1923, olej na plátně, 35 x 23 cm, sign. vlevo dole. Na rubu štítek s popisem autorovou rukou. Z pozůstalosti J.Ch. Vondrouše

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 2611
Poslední dražitel: 902
Dražba ukončena: 04.02.2021, 18:30 h