Jan Charles Vondrouš (1884 - 1970)

Narodil se v chudé rodině krejčího. Jako devítiletý spolu s rodiči opustil Čechy a od roku 1893 žil v USA. V letech 1899-1904 studoval National Academy of Design v New Yorku, poté v ateliéru malby u George Willoughby Maynarda a dále absolvoval leptařskou školu u Jamese Davida Smillieho. V USA obdržel za svou grafickou tvorbu v letech 1901-1926 četná ocenění. Po ukončení Akademie se s dalšími výtvarníky usadil v rybářské osadě Provincetown na východním pobřeží USA. Později pracoval v New York Herald a New York Times, tvořil ilustrace, reklamní kresby a knižní obálky. Roku 1910 odjel do Prahy a v letech 1912 a 1914 cestoval po Itálii. Třikrát navštívil Benátky, dvakrát pobýval v Belgii (1920, 1921) a také v Paříži (1927). Na počátku 1. světové války se vrátil do New Yorku. Byl úspěšný ve získávání zakázek a pořídil si ateliér na Long Islandu. Po skončení války již o jeho americké náměty zájem ochabl a proto se vrátil do Československa. Obesílal výstavy doma i v USA a jeho přítel a sběratel grafiky Henry J. John mu zajišťoval odbyt v Americe. Souborně vystavoval ve Vídni (1915), New Yorku (1917 a 1922), v Bostonu (1924), v Milwaukee (Art Institute), v Beloit, v Lawrence, Kansas (1924), v St. Paul (1925), v San Franciscu (1927). Dále v USA na výstavách Chicago Society of Etchers v Chicagu, v Los Angeles a mnoha dalších. Od roku 1926 se natrvalo usadil v Praze, kde si nechal postavit dům ve Střešovicích Na Ořechovce 486. Ve 30. letech pracoval pro Baťovy závody. Byl řádným členem Chicago Society of Etchers a Print Makers Society of California, v Československu byl členem SVU Mánes (1911-1928) a SČUG Hollar (1942-1944). V roce 1948 mu sdružení Hollar uspořádalo velkou retrospektivní výstavu. Jan C. Vondrouš pokračoval v práci i v 50. a 60. letech. Zemřel v roce 1970.V Americe byl např. autorem knižních obálek a jako jeden z prvních zachycoval práci v docích a na stavbách. Během první světové války pracoval na sérii tisků s názvem Kulturtraegers (Nositelé kultury). Za vrchol jeho grafické tvorby jsou považovány listy s náměty ze Staré Prahy (Staroměstská radnice, 1913). Soubor pražských leptů vydal roku 1915. Po návratu do Československa začal zachycovat průmyslové motivy a česká města včetně svého rodného kraje – Čáslav, Kutnou Horu apod. Vytvořil i tři desítky poštovních známek Československa a období Protektorátu Čechy a Morava. Jeho soubory grafických listů jsou ve sbírkách ve Washingtonu, New Yorku, Chicagu, Londýně, Cambridge, Brightonu, v Paříži, v Berlíně i Madridu.

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Benátky

Benátky

lept, 1925, 23,5 x 37 cm, sign. vlevo dole v desce a vpravo dole J Vondrouš 1925, vlevo dole 57/100.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 27.10.2016, 19:40 h

Číslo položky: 781

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : V Lucemburské zahradě

V Lucemburské zahradě

bar. lept, 1924, 37 x 27,5 cm, sign. vpravo dole Vondrouš 1924

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 22.11.2017, 20:00 h

Číslo položky: 1144

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Vítězný oblouk

Vítězný oblouk

lept, 1927, 34,2 x 27,5 cm, sign. vpravo dole Vondrouš 1927

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 100
Dražba ukončena 22.11.2017, 20:20 h

Číslo položky: 1148

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Katedrála v Paříži

Katedrála v Paříži

lept, 1927, 34,2 x 27,5 cm, sign. vpravo v desce + rukou Vondrouš 1927

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 22.11.2017, 20:25 h

Číslo položky: 1149

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Cínie

Cínie

1923, olej na plátně, 35 x 23 cm, sign. vlevo dole. Na rubu štítek s popisem autorovou rukou. Z pozůstalosti J.Ch. Vondrouše

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Dražba ukončena 04.02.2021, 18:30 h

Číslo položky: 2611

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Praha z Koruny

Praha z Koruny

1931, olej na plátně, 140 x 200 cm, sign. uprostřed dole, rámováno. Na rubu štítek s popisem autorovou rukou. Z pozůstalosti J.Ch. Vondrouše

Vyvolávací cena 40 000 Kč
Prodáno za 40 000
Dražba ukončena 04.02.2021, 18:35 h

Číslo položky: 2612

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Katedrála sv. Víta

Katedrála sv. Víta

1932, olej na plátně, 118 x 98 cm, signováno uprostřed dole, rámováno. Na rubu štítek s popisem autorovou rukou. Z pozůstalosti J.Ch. Vondrouše

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Prodáno za 28 000
Dražba ukončena 04.02.2021, 18:43 h

Číslo položky: 2613

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Hradčany z nábřeží

Hradčany z nábřeží

1957, olej na plátně, 108 x 138 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.Ch. Vondrouše

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Prodáno za 12 000
Dražba ukončena 04.02.2021, 18:45 h

Číslo položky: 2614

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Ponte Vecchio Firenze

Ponte Vecchio Firenze

kresba tužkou, 17 x 35 cm, sign. vlevo dole, vpravo dole popis, rámováno. Z pozůstalosti J.Ch. Vondrouše

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 04.02.2021, 18:50 h

Číslo položky: 2615

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře

Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře

1958, lept, 31,3 x 24,5 cm, sign. Z pozůstalosti J.Ch. Vondrouše

Vyvolávací cena 500 Kč
Dražba ukončena 04.02.2021, 18:58 h

Číslo položky: 2616

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Pohled do údolí

Pohled do údolí

1927, bar. lept, 21 x 27 cm, sign. vpravo dole. Z pozůstalosti J.Ch. Vondrouše

Vyvolávací cena 800 Kč
Prodáno za 900
Dražba ukončena 04.02.2021, 19:00 h

Číslo položky: 2617

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Plachetnice v přístavu

Plachetnice v přístavu

1927, bar. lept, 24,5 x 26,2 cm, sign. vpravo dole.  Z pozůstalosti J.Ch. Vondrouše

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 2 800
Dražba ukončena 04.02.2021, 19:05 h

Číslo položky: 2618

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Kraj s Čerchovem

Kraj s Čerchovem

1939, akvarel, 34 x 23,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Na rubu štítek s popisem autorovou rukou. Z pozůstalosti J.Ch. Vondrouše

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 04.02.2021, 19:10 h

Číslo položky: 2619

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Sv. Mikuláš z Radničních schodů

Sv. Mikuláš z Radničních schodů

1929, bar. lept, 37,5 x 27,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 3 500
Dražba ukončena 04.02.2021, 19:21 h

Číslo položky: 2620

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Týnský chrám

Týnský chrám

1914, lept, 31,5 x 19,5 cm, sign. vpravo dole. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše.

Vyvolávací cena 900 Kč
Dražba ukončena 04.02.2021, 19:20 h

Číslo položky: 2621

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Sv. Mikuláš

Sv. Mikuláš

1914, lept, 31,5 x 20,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše.

Vyvolávací cena 900 Kč
Prodáno za 1 200
Dražba ukončena 04.02.2021, 19:25 h

Číslo položky: 2622

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Gondoly v Benátkách

Gondoly v Benátkách

1926, lept, 31,5 x 22,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole č.28/100. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše.

Vyvolávací cena 900 Kč
Dražba ukončena 04.02.2021, 19:30 h

Číslo položky: 2623

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Na Čertovce

Na Čertovce

1911, lept, 25,2 x 15 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše.

Vyvolávací cena 800 Kč
Dražba ukončena 04.02.2021, 19:40 h

Číslo položky: 2625

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Pražské mosty č.3

Pražské mosty č.3

1923, lept, 26 x 32,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 04.02.2021, 19:45 h

Číslo položky: 2626

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Koželužna

Koželužna

1950, kolor. kresba, 25,5 x 38 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 04.02.2021, 19:50 h

Číslo položky: 2627

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Panorama Hradčan z nábřeží

Panorama Hradčan z nábřeží

1955, lept, 39 x 59 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole č. 82/100, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 04.02.2021, 19:55 h

Číslo položky: 2628

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Písečné duny

Písečné duny

1905, olej na plátně, 19 x 24 cm, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem. Malba v levém rohu lehce poškozena. Rám poškozen.

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Prodáno za 4 100
Dražba ukončena 04.02.2021, 20:06 h

Číslo položky: 2629

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Borovice

Borovice

olej na kartonu, 28 x 21,6, nesignováno, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše.

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Prodáno za 2 600
Dražba ukončena 04.02.2021, 20:05 h

Číslo položky: 2630

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Mikulášské věže

Mikulášské věže

1915, olej na plátně, 24,5 x 19,5 cm, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Prodáno za 6 100
Dražba ukončena 04.02.2021, 20:16 h

Číslo položky: 2631

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Kostelík u moře

Kostelík u moře

olej, 25 x 20 cm, sign. vlevo dole. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše.

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Prodáno za 3 700
Dražba ukončena 04.02.2021, 20:21 h

Číslo položky: 2632

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Písečné duny s měsícem

Písečné duny s měsícem

1905, olej, 19 x 24 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Prodáno za 9 500
Dražba ukončena 04.02.2021, 20:32 h

Číslo položky: 2633

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Hrad Kost

Hrad Kost

1948, olej na kartonu, 28 x 22 cm, sign. vpravo dole, na rubu sign., rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše.

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Prodáno za 4 500
Dražba ukončena 04.02.2021, 20:31 h

Číslo položky: 2634

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Na Karlově mostě

Na Karlově mostě

1939, kolor. kresba, 28 x 50 cm, sign. vlevo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Prodáno za 5 500
Dražba ukončena 04.02.2021, 20:36 h

Číslo položky: 2635

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Bílá věž v Klatovech

Bílá věž v Klatovech

1950, bar. lept, 33 x 24 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 700 Kč
Prodáno za 700
Dražba ukončena 04.02.2021, 20:35 h

Číslo položky: 2636

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : sv. Mikuláš

sv. Mikuláš

1928, bar. lept s akvatintou, 38 x 26 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 2 900
Dražba ukončena 04.02.2021, 20:40 h

Číslo položky: 2637

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Vstupní brána do Hradu

Vstupní brána do Hradu

1952, akvarel, 29 x 41,5 cm, sign. vlevo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 2 200 Kč
Prodáno za 2 200
Dražba ukončena 04.02.2021, 20:45 h

Číslo položky: 2638

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : La Panne - Belgie

La Panne - Belgie

1936, bar. lept, 24,5 x 26 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 4 700
Dražba ukončena 04.02.2021, 20:56 h

Číslo položky: 2639

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Karlův Most č.2 - z Kampy

Karlův Most č.2 - z Kampy

1957, kolor. kresba, 26 x 48 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 2 800 Kč
Prodáno za 6 500
Dražba ukončena 04.02.2021, 21:01 h

Číslo položky: 2640

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Kostel v Hodoníně

Kostel v Hodoníně

1948, bar. lept, 25 x 35 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše.

Vyvolávací cena 700 Kč
Prodáno za 700
Dražba ukončena 04.02.2021, 21:00 h

Číslo položky: 2641

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Panorama Klatov

Panorama Klatov

1947, bar. lept, 25,5 x 35,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Prodáno za 1 200
Dražba ukončena 04.02.2021, 21:05 h

Číslo položky: 2642

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Pohled na Prahu

Pohled na Prahu

kolor. tužka, 29 x 46 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 04.02.2021, 21:10 h

Číslo položky: 2643

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Karlovy Vary

Karlovy Vary

kolor. kresba, 30 x 43 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 900
Dražba ukončena 04.02.2021, 21:15 h

Číslo položky: 2644

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Karlův Most č.4 - Od Mostecké věže

Karlův Most č.4 - Od Mostecké věže

1959, kolor. kresba, 28 x 50 cm, sign. vpravo dole. rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Prodáno za 4 200
Dražba ukončena 04.02.2021, 21:20 h

Číslo položky: 2645

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Prácheň

Prácheň

1952, kresba tužkou, 31 x 44 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Prodáno za 1 200
Dražba ukončena 27.05.2021, 20:15 h

Číslo položky: 2796

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Národní divadlo

Národní divadlo

1951, akvarel, 16 x 22,3 cm, sign.vlevo dole, dedikace vpravo dole

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 700
Dražba ukončena 27.05.2021, 20:20 h

Číslo položky: 2797

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : 2x kresba

2x kresba

Břízy, tužka s akvarelem, 22 x 31 cm, nesign.
Krkonoše, tužka s akvarelem, 20 x 28,4 cm, sign.vpravo dole, na pravé straně 3 ohyby

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 27.05.2021, 20:25 h

Číslo položky: 2798

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Diplom ČSAD

Diplom ČSAD

1950, bar. lept, 27 x 31 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 27.05.2021, 20:30 h

Číslo položky: 2799

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Diplom ČSAD - Florenc

Diplom ČSAD - Florenc

1960, bar. lept, 22 x 33,8 cm, sign. vpravo dole a vlevo dole v desce

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 600
Dražba ukončena 27.05.2021, 20:35 h

Číslo položky: 2800

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Památník na Vítkově

Památník na Vítkově

1953, bar. lept, 35,5 x 27,3 cm, sign. vlevo dole

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 200
Dražba ukončena 27.05.2021, 20:45 h

Číslo položky: 2802

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Plzeňský pivovar a výroba piva - soubor

Plzeňský pivovar a výroba piva - soubor

1937-42, 9 leptů, z toho 8 barevných 25 x 19,2 cm, vše signováno

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Prodáno za 7 500
Dražba ukončena 27.05.2021, 20:50 h

Číslo položky: 2803

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Sv. Václav na Hradčanském náměstí

Sv. Václav na Hradčanském náměstí

1933, 32 x 24,7 cm, sign. vpravo dole, slepotisk Hollar

Vyvolávací cena 900 Kč
Prodáno za 900
Dražba ukončena 27.05.2021, 21:00 h

Číslo položky: 2805

Benátky

bar. akvatinta, 24,2 x 27 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole nečit. přípis

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Dražba ukončena 27.05.2021, 21:05 h

Číslo položky: 2806

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Benátky II.

Benátky II.

bar. akvatinta, 24,2 x 27 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Dražba ukončena 27.05.2021, 21:10 h

Číslo položky: 2807

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Letohrádek Belveder

Letohrádek Belveder

1931, lept, 37,3 x 27,5 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 900 Kč
Prodáno za 900
Dražba ukončena 27.05.2021, 21:15 h

Číslo položky: 2808

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Sv. Mikuláš na Malé Straně

Sv. Mikuláš na Malé Straně

1951, lept, 34,6 x 24,4 cm, signováno vpravo dole

Vyvolávací cena 1 300 Kč
Prodáno za 1 400
Dražba ukončena 27.05.2021, 21:20 h

Číslo položky: 2809

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Sv. Vít na Pražském Hradě

Sv. Vít na Pražském Hradě

bar. lept, 37,4 x 27,3 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 27.05.2021, 21:25 h

Číslo položky: 2810

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí

1925, lept, 25 x 31,7 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole č.55/100

Vyvolávací cena 1 300 Kč
Prodáno za 3 000
Dražba ukončena 27.05.2021, 21:51 h

Číslo položky: 2811

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Radnice

Radnice

1951, lept, 33,2 x 20,8 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 700 Kč
Prodáno za 700
Dražba ukončena 27.05.2021, 21:40 h

Číslo položky: 2813

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Devět leptů ze Zlína

Devět leptů ze Zlína

1938, soubor obsahuje pouze 6 leptů, z toho dva barevné, formát 28 x 38 cm, vše signováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Prodáno za 3 000
Dražba ukončena 27.05.2021, 21:45 h

Číslo položky: 2814

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Diplom řeznického mistra

Diplom řeznického mistra

1949, lept, 27,2 x 20,1 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 600 Kč
Prodáno za 600
Dražba ukončena 27.05.2021, 21:50 h

Číslo položky: 2815

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Pět Čáslavských leptů

Pět Čáslavských leptů

1947, 5x lept, 31,8 x 21,4 cm, vše signováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 3 800
Dražba ukončena 27.05.2021, 22:01 h

Číslo položky: 2816

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : 5 leptů čáslavských

5 leptů čáslavských

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 27.10.2021, 21:50 h

Číslo položky: 2983

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : 6 leptů ze Zlína

6 leptů ze Zlína

Albul původně obsahovalo 9 leptů. 1938, soubor obsahuje pouze 6 leptů, z toho dva barevné, formát 28 x 38 cm, vše signováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Prodáno za 2 300
Dražba ukončena 27.10.2021, 21:55 h

Číslo položky: 2984

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Dražba ukončena 27.10.2021, 22:05 h

Číslo položky: 2986

Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970) : Mistrovský diplom řeznického mistra

Mistrovský diplom řeznického mistra

Vyvolávací cena 600 Kč
Prodáno za 600
Dražba ukončena 27.10.2021, 22:10 h

Číslo položky: 2987