Hilaire Camille (1916 - 2004)Cirkus

bar. litografie, 1974, 51 x 72 cm, vlevo dole 41/150, vpravo dole sign. Hilaire. List z alba "Le Cirque".

Vyvolávací cena 2 800 Kč
Aktuální cena 2 800 Kč

Číslo položky: 319
Dražba ukončena: 05.11.2015, 11:05 h