Born Adolf (1930 - 2016)Cizokrajný mudrc

bar. litografie, 19,5 x 13 cm (výřez), sign. vpravo nahoře A Born

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč

Číslo položky: 977
Poslední dražitel: 387
Dražba ukončena: 20.11.2017, 17:40 h