Steinlen Theophile Alexandre (1859 - 1923)Dívka s kočkou

1894, litografie, 19,3 x 15,2 cm, signováno vpravo dole v kameni

Vyvolávací cena 1 400 Kč
Aktuální cena 2 200 Kč

Číslo položky: 2767
Poslední dražitel: 41
Dražba ukončena: 26.05.2021, 22:47 h