Kubišta František (1897 - 1971)Dívka se psem

olej na kartonu, 35 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, rám

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 2890
Poslední dražitel: 762
Dražba ukončena: 26.10.2021, 18:50 h