Sedliský Ivan (1926 - 1999)Dívka se žlutou mašlí

olej, 60. léta, 75 x 105 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Na rubu štítek s popisem.

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč

Číslo položky: 1856
Poslední dražitel: 564
Dražba ukončena: 16.10.2019, 18:20 h