Zoubek Olbram (1926 - 2017)Dívky

4 x slepotisk, 19 x 14 cm, autorské tisky, vše sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 19 000 Kč

Číslo položky: 1511
Poslední dražitel: 353
Dražba ukončena: 13.11.2018, 22:35 h