Ronovský František (1929 - 2006)Dívky

litografie, 1982, 29,6 x 21,2 cm, signováno vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 3928
Poslední dražitel: 734
Dražba ukončena: 14.11.2023, 19:36 h