Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Dva grafické listy

Sen, litografie, 13,2 x 9,7 cm, sig. uprostřed dolePtáček, bar. litografie 8,7 x 8,9 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 900 Kč
Aktuální cena 900 Kč

Číslo položky: 337
Poslední dražitel: 57
Dražba ukončena: 05.11.2015, 12:35 h