Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)End The War Brutality in Vietnam

1967, suchá jehla, 18,5 x 10,5 cm, autorský tisk, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč

Číslo položky: 3269
Poslední dražitel: 191
Dražba ukončena: 31.05.2022, 18:50 h