Jelínek Oldřich (1930)Fin de siecle

bar. litografie, 70. léta, 64 x 47 cm, Vlevo dole zn. autorský tisk, uprostřed dole sign. Tomášovi O. Jelínek, rámováno

Vyvolávací cena 6 900 Kč
Aktuální cena 6 900 Kč

Číslo položky: 334
Poslední dražitel: 41
Dražba ukončena: 05.11.2015, 12:20 h