Hřivnáč Tomáš (1959)Gejša

lept, 2011, 29,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole značeno 54/80

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 800 Kč

Číslo položky: 2106
Poslední dražitel: 614
Dražba ukončena: 26.05.2020, 19:30 h