Komárek Vladimír (1928 - 2002)Hrozny

dřevoryt, 1985, 22 x 31 cm, signováno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 3867
Poslední dražitel: 826
Dražba ukončena: 13.11.2023, 21:48 h