Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Ilustrace k básni K. Bednáře Bludiště

lept, 1974, 17,2 x 11,3 cm, vlevo dole orig. lept 54/60, sign. vpravo dole L. Jiřincová. Rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 489
Dražba ukončena: 28.04.2016, 12:45 h