Kristofori Jan (1931 - 2004)J. Hayden

kresba tuší, akvarel, 1980, 61,4 x 42,4 cm, sign. v kresbě a dole uprostřed Kristofori 80

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 870
Poslední dražitel: 197
Dražba ukončena: 25.05.2017, 18:30 h