Emler František (1912 - 1992)Jaro na Vysočině

temera, 35 x 100 cm, sign. vlevo dole, rámováno, na rubu razítko ČFVU a štítek s popisem

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 4 400 Kč

Číslo položky: 1533
Dražba ukončena: 26.03.2019, 18:43 h