Suchý Jiří (1931)Kabaret

kresba tužkou, 2014, 23,8 x 13,8 cm ve výřezu, sign. LD Jiří Suchý, rámováno

Vyvolávací cena 2 200 Kč
Aktuální cena 2 200 Kč

Číslo položky: 127
Poslední dražitel: 57
Dražba ukončena: 02.10.2014, 19:25 h