Čermák Jaroslav (1830 - 1878)Kampagna římská (Krajina Dalmátská)

olej na plátně, 73 x 49,5 cm, rámováno. Na rubu štítek z pražské výstavy z roku 1928 + darovací štítek. Obraz má bohatou historii, je několikrát citován a reprodukován v různých publikacích - veškeré informace jsou v posudku. Přiložen odborný posudek potvrzující pravost díla od PhDr. Šárky Leubnerové.

Vyvolávací cena 140 000 Kč
Aktuální cena 140 000 Kč

Číslo položky: 2838
Poslední dražitel: 506
Dražba ukončena: 25.10.2021, 19:15 h