Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970)Karlovy Vary

kolor. kresba, 30 x 43 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 900 Kč

Číslo položky: 2644
Poslední dražitel: 704
Dražba ukončena: 04.02.2021, 21:15 h