Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970)Katedrála sv. Víta

1932, olej na plátně, 118 x 98 cm, signováno uprostřed dole, rámováno. Na rubu štítek s popisem autorovou rukou. Z pozůstalosti J.Ch. Vondrouše

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 28 000 Kč

Číslo položky: 2613
Poslední dražitel: 704
Dražba ukončena: 04.02.2021, 18:43 h