Hřivnáč Tomáš (1959)Ke zdi

bar. lept, 2005, 93 x 59 cm, sign. a datováno vpravo dole, uprostřed popis, vlevo dole zn. 29/40

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 500 Kč

Číslo položky: 1539
Poslední dražitel: 521
Dražba ukončena: 26.03.2019, 19:10 h