Kopecký Bohdan (1928 - 2010)Kladno

bar. dřevořez, 30 x 40 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 66/200

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč

Číslo položky: 1816
Poslední dražitel: 112
Dražba ukončena: 15.10.2019, 20:58 h