Čápová Hana (1956 - 2019)Kolotoč v Paříži

bar. lept, 49 x 69 cm, sign. vpravo dole H. Č., vlevo dole 2/50, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč

Číslo položky: 644
Poslední dražitel: 201
Dražba ukončena: 26.10.2016, 15:45 h