Hložník Vincent (1919 - 1997)Konvolut 2 grafik

Spící, litografie, 13,8 x 17 cm, přípis O. Janečkovi a sign. vpravo dole
Dívka v křesle, litografie, 15,3 x 16,5 cm, příspis O. Janečkovi a sign. vravo dole

Vyvolávací cena 900 Kč
Aktuální cena 1 600 Kč

Číslo položky: 1196
Poslední dražitel: 451
Dražba ukončena: 01.05.2018, 20:35 h