Bím Tomáš (1946)Kostky

suchá jehla, 16 x 10,5 cm, autorský tisk, signováno a datováno uprostřed dole, rámováno.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 3796
Poslední dražitel: 1114
Dražba ukončena: 13.11.2023, 18:15 h