Jelínek Oldřich (1930)Kozoroh

bar. litografie, 1976, 35,5 x 24,5 cm, vlevo dole popsáno 17/22, sign. dole uprostřed O. Jelínek 76

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč

Číslo položky: 487
Poslední dražitel: 205
Dražba ukončena: 28.04.2016, 12:35 h